Contact

SAMEN STERK!

CONTACTGEGEVENS

diego

Diego Dupont

CEO
diego@virtualfair.be

dimitri

Dimitri Balcaen

Marketing manager
dimitri@virtualfair.be

Christelle

Christelle Fiore

Country manager Frankrijk
christelle@virtualfair.be

Christophe

Christophe Blomme

Art director - 3D & Design
christophe@virtualfair.be

tuur

Tuur Swimberghe

IT manager - Web development
tuur@virtualfair.be

paul

Paul Lauwereins

Sales Northern Europe
paul@virtualfair.be

Mike

Mike Thevissen

Data Protection Officer
mike.thevissen@whitewire.be

Ignace

Ignace Meersschaut

CFO
ignace@virtualfair.be

cindy

Cindy D'houst

Social media manager
info@virtualfair.be

gwen

Gwen Volkaert

Project manager
gwen@virtualfair.be

Lorenz

Lorenz Delcol

3D Designer
lorenz@virtualfair.be

Roos

Roos Broucke

3D & Design
roos@virtualfair.be

Julien

Julien Lefort

Business Dev. Manager Frankrijk
julien.lefort@virtualfair.fr

Nieuwe werknemers

Openstaande functies

Onze nieuwe collega worden?
Solliciteer hier

BELGIË

Koningin Elisabethlaan 18
B-8000 Brugge
België

Telefoon: +32 491 63.06.67
E-mail: info@virtualfair.be
BTW-nummer: BE0899.916.411

FRANKRIJK

12, Boulevard des Fauvettes
83120 Sainte-Maxime
Frankrijk

Telefoon: +33 6 16.33.56.94
E-mail: julien.lefort@virtualfair.fr
BTW-nummer: BE0899.916.411

GEEF ONS EEN SEINTJE


    Door dit vakje aan te vinken, geef je aan dat je begrijpt en accepteert dat de informatie die je indient, wordt opgeslagen en verwerkt in overeenstemming met onze privacyverklaring.

    AFSPRAAK MAKEN?