Contact

SAMEN STERK!

CONTACTGEGEVENS

diego

Diego Dupont

CEO
info@virtualfair.be

Ignace

Ignace Meersschaut

CFO
ignace@virtualfair.be

Christophe

Christophe Blomme

Art director - 3D & Design
christophe@virtualfair.be

tuur

Tuur Swimberghe

IT manager - Web development
tuur@virtualfair.be

Christelle

Christelle Fiore

Project manager
christelle@virtualfair.be

Julien

Julien Lefort

Business Dev. Manager Frankrijk
julien.lefort@virtualfair.fr

michele

Michèle Roggemans

COO
michele@virtualfair.be

Mike

Mike Thevissen

Data Protection Officer
mike.thevissen@whitewire.be

Roos

Roos Broucke

3D & Design
roos@virtualfair.be

dimitri

Dimitri Balcaen

Marketing manager
dimitri@virtualfair.be

gwen

Gwen Volkaert

Project manager
gwen@virtualfair.be

Nieuwe werknemers

Openstaande functies

Onze nieuwe collega worden?
Solliciteer hier

BELGIË

Koningin Elisabethlaan 18
B-8000 Brugge
België

Telefoon: +32 491 63.06.67
E-mail: info@virtualfair.be
BTW-nummer: BE0899.916.411

FRANKRIJK

12, Boulevard des Fauvettes
83120 Sainte-Maxime
Frankrijk

Telefoon: +33 6 16.33.56.94
E-mail: julien.lefort@virtualfair.fr
BTW-nummer: BE0899.916.411

GEEF ONS EEN SEINTJE


    Door dit vakje aan te vinken, geef je aan dat je begrijpt en accepteert dat de informatie die je indient, wordt opgeslagen en verwerkt in overeenstemming met onze privacyverklaring.

    AFSPRAAK MAKEN?